Custom Scandinavia

Skąd się wziął pomysł na stworzenie Customscandinavia.pl? Odpowiedzi jednoznacznej i prostej nie ma. Miejsce to kiełkowało w głowach kilku przyjaciół przez dłuższy czas. Fascynacja skandynawskim designem, projektantami typu Alvar Aalto, czy Arne Jacobsen oraz możliwości polskich wykonawców, którzy świetnie odnajdują się w pracy z drewnem stanowiły bazę do dalszego rozwoju. Nieraz przeglądaliśmy internet szukając ciekawych i przystępnych cenowo rozwiązań. Prostych i eleganckich. Czasem natrafialiśmy na coś nieprzeciętnego, ale czasem było to wyjątkowo trudne. 

Customscandinavia.pl to połączenie designu inspirowanego skandynawskimi wzorcami tworzonego przez polskich projektantów z umiłowaniem pracy z drewnem kultywowanym w Małopolsce i Podkarpaciu. Chcemy aby nasze produkty były „skrojone” dla Was dlatego każdy kolejny produkt staramy się by był lepszy i bardziej przyjazny. 

Drewno daje tysiące możliwości. Czesanie, barwienie, opalanie, suszenie, olejowanie czy bejcowanie to tylko kilka z metod jakie wykorzystujemy w procesie produkcji aby finalny efekt był wyjątkowy. Zajrzyjcie na naszą stronę i zakochajcie się w drewnie tak jak my…